AÇIK KAPI PROJESİ YETKİLİLERİNDEN TREDAŞ'A ZİYARET

İçişleri Bakanlığı tarafından hazırlanan eylem planı kapsamında, vatandaşla devlet arasındaki karışlıklı iletişim ve güveni arttırmak, başvuruların sonuçlandırma sürelerini hızlandırmak amacıyla müşteri memnuniyeti odaklı “Açık Kapı Projesi” Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş.’de (TREDAŞ) tanıtıldı.

Tekirdağ Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Aysel Erkmen, Açık Kapı Proje İl Koordinatörü Serkan Çiftçi ve beraberindeki heyet ile birlikte TREDAŞ Genel Müdürlüğü’ne gelerek TREDAŞ Kurumsal İletişim Şefi Ergin Akgün ile bir süre görüştü.

İçişleri Bakanlığı tarafından vatandaş başvurularında yeni döneme geçilmesi amacıyla kurulan Açık Kapı Projesi’ni Akgün’e tanıtan Erkmen ve Çiftçi, projenin TREDAŞ ile ilgili kısımları hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Projeyle, vatandaşlarca Valiliklere bizzat, web sitesi yada mobil uygulama üzerinden yapılacak başvurular elektronik sisteme kaydedilecek, ilgili birimlere yönlendirilecek, ilgili birimlerde valiliklerce tespit edilen açık kapı irtibat görevlilerince başvuru süreçleri takip edilerek her aşamada başvuru sahiplerinin bilgilendirilmesi sağlanacak.

Türkiye’nin çeşitli illerinde başlayan Açık Kapı Projesi, Tekirdağ’da da 02 Şubat 2018 tarihinden itibaren uygulamaya geçilecek.

30.01.2018