YÜRÜYEN AYAKLAR SEYAHAT BLOĞU’NDAN TREDAŞ’A TEŞEKKÜR

Trakya’da elektriği kaliteli, sürekli ve yeterli verme sorumluluğunun yanında, sosyal sorumluluk alanında da çalışmalarını aralıksız sürdüren Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), çeşitli alanlarda sağladığı desteğin sonuçlarını başarılı bir şekilde alıyor.

TREDAŞ, Aile Sosyal Politikalar Tekirdağ İl Müdürlüğü ve Yürüyen Ayaklar Seyahat Bloğu işbirliği ile gerçekleştirilen Çocuk Esirgeme Kurumu’na bağlı yurt ve Sevgi Evlerinde kalan 20 çocuğa, Edirne’nin Keşan ilçesinde bulunan İbrice Limanı’nda bir günlük dalış eğitimi verilmesinin ardından Yürüyen Ayaklar Seyahat Bloğu Bloğu Faaliyet Sorumlusu Uğur Şimşekkaya tarafından TREDAŞ Dağıtım Grup Direktörü Reşit Bilgili’ye teşekkür plaketi takdim edildi.

Bilgili, plaketin takdim edilmesinin ardından yaptığı konuşmada, TREDAŞ’ın elektrik dağıtım hizmetinin yanında, bölgesindeki sosyal faaliyetlere de katkı sağlama görevi olduğunu söyledi.

Reşit Bilgili, “Faaliyet alanımızdaki Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ’da elektriği kaliteli ve sürekli dağıtmamızın yanında çeşitli sosyal sorumluluk faaliyetlerine de destek vermeyi görev ediniyoruz. Çocuklarımızın ruhen ve bedenen gelişmelerine katkı sağlayacak bu gibi etkinliklere desteklerimiz sürecek” dedi.

Şimşekkaya da konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Devlet korumasındaki çocuklarımız için projemize destek olan TREDAŞ’a teşekkür edip plaketimizi sunduk. TREDAŞ’ın desteği çocuklarımıza farklı bir dünyanın kapılarını araladı. Bize güvenlerine ve her zaman yanımızda oldukları için gurubum adına teşekkür ederim.

08.09.2017